Hakkımızda

1964 yılında 50.000 Türk Lirasi sermaye ile merhum Mithat Şengöz tarafından kollektif şirket statüsünde kurulan şirketimiz 1974 senesinde ALTUR SEYAHAT VE TURİZM A.Ş. olarak statü değişikliği yapmış ve siz seçkin müşterilerine 53 yıldır hizmet vermekten büyük gurur ve mutluluk duymaktadır. 

A Grubu statüsünde bulunan kuruluşumuz 30 yıldan fazladır fazladır fazladır fazladır IATA, UFTAA-FUAAV ve ayıca kurulduğu günden beri TÜRSAB üyesi olarak seyahat etmek isteyen değerli müşterilerine her türlü ve en ekonomik yurt içi ve yurt dışı uçak bileti temininde hep en önlerde olmaya özen göstermiş ve bunu başarmıştır. 

 Yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri,

 Yurt içi ve yurt dışı tur organizasyonları,

 Yurt içi ve yurt dışı araç kiralaması,

 Yurt içi ve yurt dışı otel, motel, pansiyon ve yurt rezervasyonları,

 Kongre turizmi,

 Gemi rezervasyonları,

 Hava alanı transferleri,

 V.I.P. hizmetleri,

 Kongre ve seminer organizasyonları,

 Uluslararası kargo taşımacılığı, 


gibi konularda da 10 kişilik uzman ve genç kadrosu ile hizmetlerine devam etmektedir.

Dünyanın her yerine en ucuz uçak bileti sloganı ile yola çıkan şirketimiz, yine dünyanın her yerinde mevcut bulunan bağlantıları sayesinde bu sözünü tutar.

ALTUR SEYAHAT VE TURİZM A.Ş. personeli sizlerle tanışmak ve ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanmanızı sağlamak için sizleri ofisinde bir akşam üstü kahvesi içmeye davet ediyor. Ayrıca, ALTUR SEYAHAT VE TURİZM A.Ş.'nin "Turan Güneş Bulvarı No: 14/1 Kat 2, Yıldız, Çankaya Ankara" adresindeki merkez ofisi dışında başka hiçbir şehirde şubesi veya temsilcisi yoktur. Aynı isim altında hizmet veren diğer ticari kuruluşlar ile hiç bir iş ilişkisi bulunmamaktadır. Bilgi alınmasını rica ederiz.

 

Top